Lengviausias pasaulyje profesionalus plaukų džiovintuvas “Ultra Light Dryer”

Modelis: BAB7000IE

Plaukų stilistai nori turėti prietaisus, kurie leistų klientams teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrintų ilgalaikius rezultatus, o grožio salone praleistas laikas neprailgtų ir būtų malonus.

Taip pat plaukų stilistai nori, kad naudojami prietaisai leistų atskleisti jų profesionalumą, optimizuotų laiką ir darbo sąlygas. Jiems reikia ilgaamžių prietaisų.

Su BaBylissPRO ateitis tampa realybe.

Priėmėme iššūkį suderinti galią, efektyvumą ir plaukų priežiūrą, o naujasis plaukų džiovintuvas dar ir ypač lengvas, tad su juo dirbti plaukų stilistui labai lengva. Plaukų džiovintuvą BAB7000IE, be jokios abejonės, pristatome kaip patį lengviausią profesionalų plaukų džiovintuvą pasaulyje!

Funkcijos ir savybės

  • 399 g svorio prietaisą patogu laikyti, o dėl svorio centre esančios tobulos formos rankenos sumažinama raumenų įtampa ir su tuo susijusių profesinių ligų tikimybė.
  • 2000 W – galingesnė ir geresnė plaukų priežiūra.
  • Plaukų džiovintuve BAB7000IE įmontuotas FERRARI sukurtas EDM TECHNOLOGY 5.0 variklis.
  • Pagal šią technologiją sukurti varikliai yra 25% greitesni už įprastus plaukų džiovintuvų variklius, taip pat jie žymiai ekonomiškesni ir ilgaamžiškesni (5000 naudojimo valandų).
  • Juose nėra anglinių variklio šepetėlių, todėl išvengiama anglies dalelyčių emisijos. Tai užtikrina grynesnį orą grožio salonuose.
  • Plaukų džiovintuvas per minutę išdžiovina 6,10 g vandens, o 194 km/val. oro greitis užtikrina efektyvų plaukų stilisto darbą, mažas laiko ir energijos sąnaudas.
  • 70 % didesnis oro slėgis garantuoja ilgai išliekančius, idealius rezultatus.
  • Prietaise yra 12 greičio ir temperatūros parinkčių, todėl jis idealiai tinka dirbti su visų tipų plaukais. Plaukų džiovintuvas BAB7000IE – geriausias pasirinkimas formuojant bet kokio stiliaus plaukų šukuoseną.

Įsigydami plaukų džiovintuvą BAB7000IE, stilistai taip pat mėgausis visais jo priedais. Į komplektą įeina trys oro koncentratoriai, o vienas jų yra ploniausias rinkoje – tik 4 mm. Kartu su difuzoriumi jie užtikrins dar didesnį oro srovės tikslumą. Taip pat rasite nuimamą triukšmo slopintuvą, padėsiantį sumažinti triukšmo lygį jūsų grožio salone.

Jonų generatorius išskiria milijonus neigiamų jonų, kurie glotnina plaukus ir apsaugo nuo skilinėjimo, todėl jūsų plaukai žvilga ir atrodo sveikai!

Optimalus plaukų džiovinimo procesas išsaugo jų vientisumą. Karštoje temperatūroje plaukai netenka natūralios drėgmės, tačiau jums tai negresia, nes plaukų džiovintuvo BAB7000IE temperatūra yra optimali.

Ne visas karštas oras yra toks pat!

Šis išskirtinis plaukų džiovintuvas žavi savo galimybėmis ir lengvumu. Italijos gamintojas garantuoja aukščiausią kokybę.

Plaukų džiovintuvai

BAB6800IE BAB5586GE BAB6700IE BABFB1E

RASKITE MUS SOCIALINIUOSE PUSLAPIUOSE  : Facebook - Youtube

Oficialus atstovas Lietuvoje Cascada      |      Tinklapių kūrimas: Jauna Reklama