Automatinis plaukų pynučių formuotuvas “PerfecTwist”

Modelis: BAB1100E

Automatinis plaukų pynučių formuotuvas BaByliss Pro PerfecTwist sukurs Jūsų norimą šukuoseną su kasytėmis!

Visame pasaulyje populiaraus „BaByliss Pro“ automatinio garbanų formuotuvo MiraCurl gamintojas pristato PerfectTwist plaukų formuotuvą, lengvai ir greitai sukuriantį idealias kasytes ir sukinius.

Babyliss PRO ir toliau kuria naujoves!

Šio lengvo ir ergonomiško prietaiso, kurio forma puikiai pritaikyta rankai, ypatybė yra tai, kad jis nuosekliai suformuoja plaukų sukinius. Įprastas plaukų sukimas, pynimas ir puošimas yra daug laiko atimanti grožio procedūra, tačiau su PerfecTwist ji taps nepalyginamai paprastesnė ir smagesnė. Su šiuo pynučių fomuotuvu šukuosenas formuokite nors ir kasdien!

Kaip jis veikia?

  • Paimkite plaukų sruogą ir padalinkite ją į dvi dalis. Pritvirtinkite šių dviejų sruogų galus prie kabliukų ant abiejų įrenginio galvutės šonų. Išlygiavus PerfecTwist su sruogų galiukais, tvirtai patraukite plaukus.
  • I-oje pozicijoje kiekviena sruoga yra susukama. Galite susukti tvirčiau ar silpniau įjungdami įrenginį ilgesniam ar trumpesniam laikui.
  • Perjunkite įrenginį į kitą poziciją, kad kabliukai sustotų ir įrenginio galvutė pradėtų sukti abi sruogas į vieną.
  • Perjunkite įrenginį į „0“ poziciją ir ištraukite susuktos sruogos galus iš kabliukų. Sutvirtinkite sukinį naudodami pateiktus priedus.
  • Kartokite nurodytus veiksmus tiek kartų, kiek tik norite!

Įrenginio komplekte rasite plaukų aksesuarų ir papuošalų, kurie leidžia pakeisti rezultatą ir sukurti skirtingas šukuosenas: nuo natūralios ir kasdieniškos iki rafinuotos ir tinkančios ypatingam vakarui.

Prieš pradėdami sukti sruogas, ant galvutės kabliukų galite uždėti vieną ar daugiau komplekte esančių žiedų, kurie vėliau užmaunami ant sruogų. I-oje pozicijoje įrenginys susuks kiekvieną sruogą atskirai, o II-oje pozicijoje, užmovus vieną ar kelis žiedus į norimą vietą, jie bus įpinti į kartu susuktas sruogas.

Susuktos sruogos taip pat gali būti papuoštos kaspinais, perlais ar vėriniais. Norėdami tai padaryti, pritvirtinkite norimą aksesuarą prie sruogos viršaus segtuku ar gumyte ir, laikydami aksesuaro galus ir sruogą kartu, pritvirtinkite prie kabliuko. Pasirinktas aksesuaras ir plaukai bus susukti kartu!

Pynučių formuotuvas PerfecTwist veikia su baterijomis (pridedamos) ir yra parduodamas kartu su 50 madingų plaukų priedų!:

  • 10 skirtingų kaspinų ir siūlų;
  • 16 dviejų skirtingų dydžių ir spalvų mažų gnybtukų;
  • 6 skirtingų spalvų ir formų žiedai;
  • 18 trijų skirtingų dydžių gumyčių.

Garbanojimo žnyplės

BAB2269TTE BAB2658EPCE BAB2512TTE BAB2469TTE

RASKITE MUS SOCIALINIUOSE PUSLAPIUOSE  : Facebook - Youtube

Oficialus atstovas Lietuvoje Cascada      |      Tinklapių kūrimas: Jauna Reklama