AISTRA

„BaByliss PRO“ jau nebe pirmą dešimtmetį dirba plaukų priežiūros prekių srityje, pardavinėdama grožio ir plaukų priežiūros produktus. Aukšti profesionalų, kuriems skirtos mūsų prekės, keliami standartai motyvuoja ir toliau su entuziazmu dirbti puoselėjant grožį ir stilių! Mūsų elektriniai prietaisai ir plaukų priežiūros produktai sukurti taip, kad galėtumėte nevaržomai išlaisvinti savo kūrybingumą.

NOVATORIŠKUMAS

Mūsų tyrimų laboratorijos nuolat kuria naujas, pažangesnes technologijas, kad kiekvienas produktas veiktų kuo efektyviau ir būtų nesudėtingas naudoti.

Platus „BaByliss PRO“ elektrinių prietaisų spektras skirtas kirpėjams ir plaukų stilistams. „BaByliss PRO“ produktai patys įvairiausi: tai plaukų džiovintuvai, tiesinimo bei garbanojimo žnyplės, trimeriai, plaukų kirpimo mašinėlės ir pan.

Mūsų plaukų priežiūros priemonės sukurtos naudojant eterinius aliejus ir augalinės kilmės esencijas. Tai – šampūnai, kondicionieriai, plaukų formavimo ir prietaisų priežiūros produktai. Šios priemonės puikiai pritaikytos naudoti kartu su mūsų profesionaliais elektriniais prietaisais, kad plaukai būtų prižiūrimi visapusiškai.

AUKŠTOS KOKYBĖS ŽENKLAS

Kiekvienas „BaByliss PRO“ elektrinis prietaisas kruopščiai patikrinamas visame pasaulyje esančiuose mūsų prietaisų techninės priežiūros centruose ir pasižymi galingumu, ergonomika, efektyvumu ir puikiu dizainu. Dėl šių priežasčių „BaByliss PRO“ plaukų priežiūros prekių srityje vertinamas kaip aukštos kokybės ženklas.

IŠRADINGUMAS

Mūsų tikslas – nuspėti Jūsų norus ir poreikius, kad plaukų stilistai ir kirpėjai galėtų leisti nevaržomai pasireikšti savo fantazijai ir išradingumui. Tikimės, kad griežtai reguliuojami mūsų produktų kokybės ir našumo standartai leis atsiskleisti Jūsų talentui.

Šiuo metu esame plaukų priežiūros priemonių rinkos lyderiai Prancūzijoje, bet pardavinėjame savo produktus, pradedant elektriniais prietaisais, baigiant šukuosenos formavimo ir plaukų priežiūros prekėmis, ir užtikriname paslaugų teikimą bei klientų aptarnavimą visame pasaulyje.

Mūsų produktai ir naudojamos medžiagos bei mechanizmai nuolat tobulėja, nes siekiame išnaudoti aukštųjų technologijų suteikiamas galimybes, kad pateisintumėme aukštus profesionalų lūkesčius ir užtikrintumėme Jūsų plaukų grožį!

PRODUKTŲ VYSTYMAS IR TOBULINIMAS

Už tyrimus ir plėtrą atsakingų inžinierių patirtis ir žinios leidžia tobulinti ir vystyti produktus, kartu užtikrinant įkandamą prekių kainą. Ilgametė gamybos specialistų patirtis ir darbo įgūdžiai užtikrina aukštą produkcijos kokybę.

RASKITE MUS SOCIALINIUOSE PUSLAPIUOSE  : Facebook - Youtube

Oficialus atstovas Lietuvoje Cascada      |      Tinklapių kūrimas: Jauna Reklama